Разлика помеѓу преработките на „Лукас Подолски“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 102 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
===Арсенал===
На 30 април 2012 Подолски потпишал за англискиот [[Премиер лига|премиерлигаш]] [[ФК Арсенал | Арсенал]] за сума од 14 милиони [[евро|€]].
 
== Надворешни врски ==
*[http://www.lukas-podolski.com Официјален сајт]
 
== Наводи ==

Прегледник