Разлика помеѓу преработките на „Неврокоп (општина)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (r2.7.1) (Робот: Ја менувам ro:Obștina Goțe Delcev во ro:Comuna Goțe Delcev)
 
[[bg:Община Гоце Делчев]]
[[en:Gotse Delchev Municipality]]
[[hy:Գոցե Դելչևի համայնք]]
[[it:Goce Delčev]]
[[ru:Гоце-Делчев (община)]]
[[sr:Општина Гоце Делчев]]
[[vi:Gotse Delchev (đô thị)]]
85.496

уредувања

Прегледник