Разлика помеѓу преработките на „Прва фудбалска лига на Хрватска“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
|-
|align=center|2011–12
|bgcolor="FFFACD"|[[ФК Динамо Загреб|Динамо Загреб]] <small>(14)</small>
|[[ФК Хајдук Сплит|Хајдук Сплит]]
|{{TBD}}
|[[ФК Славен Белупо|Славен Белупо]]
|{{TBD}}
|[[Фатос Беќирај]] <small>(Динамо Загреб)</small>
|{{TBD}}
|<center>15
|{{NA}}
|}
 
 
== Надворешни врски ==
597

уредувања

Прегледник