Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Грција-гео-никулец“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
с (Бот Брише: pl:Szablon:Grecja stub (deleted))
<noinclude>
[[en:Template:Greece-geo-stub]]
[[eoid:ŜablonoTemplat:ĜermoYunani-Grekiogeo-stub]]
[[ru:Шаблон:Greece-geo-stub]]
[[tr:Şablon:Yunanistan-taslak]]
[[uk:Шаблон:Greece-geo-stub]]
</noinclude>
218

уредувања

Прегледник