Прејди на содржината

Кладистика: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ms:Klados
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава ms:Klados)
[[hu:Kladisztika]]
[[ml:ജൈവശാഖാവർഗ്ഗീകരണവിജ്ഞാനീയം]]
[[ms:Klados]]
[[nl:Cladistiek]]
[[ja:分岐学]]