Категорија:Историја на Бугарија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Робот: Додава ur:زمرہ:تاریخ بلغاریہ
с (r2.7.3) (Робот: Додава als:Kategorie:Gschicht vo Bulgarie)
с (r2.7.1) (Робот: Додава ur:زمرہ:تاریخ بلغاریہ)
[[tk:Kategoriýa:Bolgariýanyň taryhy]]
[[uk:Категорія:Історія Болгарії]]
[[ur:زمرہ:تاریخ بلغاریہ]]
[[vi:Thể loại:Lịch sử Bulgaria]]
[[zh:Category:保加利亚历史]]
2.097

уредувања

Прегледник