Адам Смит: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам be-x-old:Адам Сьміт во be-x-old:Эдам Сьміт
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Додава jbo:.adam. smit.)
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам be-x-old:Адам Сьміт во be-x-old:Эдам Сьміт)
[[zh-min-nan:Adam Smith]]
[[be:Адам Сміт]]
[[be-x-old:АдамЭдам Сьміт]]
[[bg:Адам Смит]]
[[bs:Adam Smith]]
127.201

уредување

Прегледник