Февруари: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 104 бајти ,  пред 9 години
Одбиена последната промена во текстот (од 213.135.175.70) и вратена ревизијата 2720970 на MerlIwBot
(за престапната година)
(Одбиена последната промена во текстот (од 213.135.175.70) и вратена ревизијата 2720970 на MerlIwBot)
[[Категорија:Месеци]]
 
[[af:Februarie]]
[[af:Februarie]] Престапната година се случува еднаш на секои 4-ри години.
[[als:Februar]]
[[am:ፌብሩዋሪ]]

Прегледник