Разлика помеѓу преработките на „Папа Адријан VI“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 5 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам tl:Adriano VI во tl:Papa Adriano VI
с (r2.7.2) (Робот: Додава ilo:Papa Adriano VI)
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам tl:Adriano VI во tl:Papa Adriano VI)
[[fi:Hadrianus VI]]
[[sv:Hadrianus VI]]
[[tl:Papa Adriano VI]]
[[th:สมเด็จพระสันตะปาปาเอเดรียนที่ 6]]
[[uk:Адріан VI (папа римський)]]
126.087

уредувања

Прегледник