Зоолошка градина: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам vi:Sở thú во vi:Vườn động vật
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава vi:Sở thú)
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам vi:Sở thú во vi:Vườn động vật)
[[tr:Hayvanat bahçesi]]
[[uk:Зоопарк]]
[[vi:SởVườn thúđộng vật]]
[[yi:זאא-גארטן]]
[[zh-yue:動物園]]
127.214

уредувања

Прегледник