Разлика помеѓу преработките на „Папа Елевтериј“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Робот: Менува tl:Eleuteriotl:Papa Eleuterio
с (r2.7.3) (Робот: Додава lv:Eleitērijs)
с (Робот: Менува tl:Eleuteriotl:Papa Eleuterio)
[[fi:Eleuterius]]
[[sv:Eleutherus]]
[[tl:Papa Eleuterio]]
[[ta:எலூத்தேரியுஸ் (திருத்தந்தை)]]
[[th:สมเด็จพระสันตะปาปาเอลิวเทรุส]]
85.496

уредувања

Прегледник