1380-ти: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 18 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава zh:1380年代
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.3rc2) (Робот: Додава is:1381-1390)
с (r2.7.1) (Робот: Додава zh:1380年代)
[[yo:Ẹ̀wádún 1380]]
[[zh-yue:1380年代]]
[[zh:1380年代]]
34.422

уредувања

Прегледник