Папа Кај: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 2 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Cayo (Papa) во tl:Papa Cayo
с (Робот: Додава mzn:کایوس)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Cayo (Papa) во tl:Papa Cayo)
[[fi:Pyhä Caius]]
[[sv:Gajus (påve)]]
[[tl:Cayo (Papa) Cayo]]
[[ta:காயுஸ் (திருத்தந்தை)]]
[[th:สมเด็จพระสันตะปาปาไกอุส]]
1.760

уредувања

Прегледник