Разлика помеѓу преработките на „Папа Евтихиј“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 5 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Eutiquiano во tl:Papa Eutiquiano
с (r2.7.2+) (Робот: Додава mzn:اوتوکین)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Eutiquiano во tl:Papa Eutiquiano)
[[fi:Eutychian]]
[[sv:Eutychianus]]
[[tl:Papa Eutiquiano]]
[[ta:யுட்டீக்கியன் (திருத்தந்தை)]]
[[th:สมเด็จพระสันตะปาปายูตีเชียน]]
1.760

уредувања

Прегледник