Разлика помеѓу преработките на „Папа Јован XIII“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 5 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Juan XIII во tl:Papa Juan XIII
с (r2.7.3) (Робот: Додава ilo:Papa Juan XIII)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Juan XIII во tl:Papa Juan XIII)
[[fi:Johannes XIII]]
[[sv:Johannes XIII]]
[[tl:Papa Juan XIII]]
[[th:สมเด็จพระสันตะปาปาจอห์นที่ 13]]
[[uk:Іван XIII]]
4.229

уредувања

Прегледник