Михришах султан: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
 
[[Категорија:Валиде султан]]
[[Категорија:Починати во Отомански Константинопол]]
 
[[bg:Михришах валиде султан]]
[[en:Mihrişah Valide Sultan]]

Прегледник