Твитер: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 7 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам uk:Twitter во uk:Твіттер
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам ru:Twitter во ru:Твиттер)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам uk:Twitter во uk:Твіттер)
[[tr:Twitter]]
[[tk:Twitter]]
[[uk:TwitterТвіттер]]
[[vep:Twitter]]
[[vi:Twitter]]

Прегледник