Разлика помеѓу преработките на „Хемиски симбол“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 28 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава tl:Simbolong pangkimika
с (r2.6.4) (Робот: Додава ia:Symbolo chimic)
с (r2.7.3) (Робот: Додава tl:Simbolong pangkimika)
[[fi:Kemiallinen merkki]]
[[sv:Kemiskt tecken]]
[[tl:Simbolong pangkimika]]
[[ta:வேதிக் குறியீடு]]
[[th:สัญลักษณ์ธาตุ]]
3.781

уредување

Прегледник