Прејди на содржината

Категорија:Норвешки шахисти: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.3) (Робот: Додава ro:Categorie:Șahiști norvegieni
с (r2.7.1) (Робот: Додава ko:분류:노르웨이의 체스 선수)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ro:Categorie:Șahiști norvegieni)
[[pl:Kategoria:Norwescy szachiści]]
[[pt:Categoria:Jogadores de xadrez da Noruega]]
[[ro:Categorie:Șahiști norvegieni]]
[[ru:Категория:Шахматисты Норвегии]]
[[fi:Luokka:Norjalaiset shakinpelaajat]]
127.228

уредувања