Категорија:Родени во 1012 година: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.3) (Робот: Додава sh:Kategorija:Rođeni 1012.
с (r2.7.3) (Робот: Додава uz:Turkum:1012-yilda tugʻilganlar)
с (r2.7.3) (Робот: Додава sh:Kategorija:Rođeni 1012.)
[[ckb:پۆل:لەدایکبووانی ١٠١٢]]
[[sr:Категорија:Рођени 1012.]]
[[sh:Kategorija:Rođeni 1012.]]
[[sv:Kategori:Födda 1012]]
[[tt:Төркем:1012 елда туганнар]]
11.502

уредувања

Прегледник