Прејди на содржината

Категорија:Родени во 1045 година: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.3) (Робот: Додава sh:Kategorija:Rođeni 1045.
с (r2.7.3) (Робот: Додава uz:Turkum:1045-yilda tugʻilganlar)
с (r2.7.3) (Робот: Додава sh:Kategorija:Rođeni 1045.)
[[ckb:پۆل:لەدایکبووانی ١٠٤٥]]
[[sr:Категорија:Рођени 1045.]]
[[sh:Kategorija:Rođeni 1045.]]
[[sv:Kategori:Födda 1045]]
[[tt:Төркем:1045 елда туганнар]]
11.502

уредувања