Прејди на содржината

Хелена (Монтана): Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Додава sco:Helena (Montana)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава mwl:Helena (Montana))
с (Робот: Додава sco:Helena (Montana))
[[qu:Helena (Montana)]]
[[ru:Хелена (Монтана)]]
[[sco:Helena (Montana)]]
[[sq:Helena (Montana)]]
[[scn:Helena (Montana)]]
85.496

уредувања