Прејди на содржината

Сант Жулија де Лорија: Разлика помеѓу преработките

с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава simple:Sant Julià de Lòria)
[[simple:Sant Julià de Lòria]]
[[sk:Sant Julià de Lòria]]
[[sr:СентСан ЂулијаЖулија де Лорија]]
[[fi:Sant Julià de Lòria]]
[[sv:Sant Julià de Lòria]]