Разлика помеѓу преработките на „ФК Черноморец (Бургас)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.3) (Робот: Додава pt:PSFC Chernomorets Burgas; брише nl:Tsjernomorets 919 Boergas; менува tr:PSFK Çernomorets Burgas
с (r2.7.3) (Робот: Додава pt:PSFC Chernomorets Burgas; брише nl:Tsjernomorets 919 Boergas; менува tr:PSFK Çernomorets Burgas)
[[it:PFC Černomorec 919 Burgas]]
[[lt:PSFK Černomorec Burgas]]
[[nl:Tsjernomorets 919 Boergas]]
[[pl:Czernomorec 919 Burgas]]
[[pt:PSFC Chernomorets Burgas]]
[[ru:Черноморец (футбольный клуб, Бургас)]]
[[fi:PSFK Tšernomorets Burgas]]
[[tr:PSFK ChernomoretsÇernomorets BurgazBurgas]]
[[uk:Чорноморець (футбольний клуб, Бургас)]]
4.229

уредувања

Прегледник