Разлика помеѓу преработките на „Хебрејски јазик“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.1) (Робот: Додава sh:Hebrejski jezik
с (r2.7.2) (Робот: Додава gv:Ewnish)
с (r2.6.1) (Робот: Додава sh:Hebrejski jezik)
 
{{Link FA|el}}
 
[[lez:Чувуд чӀал]]
 
[[kbd:Иврит]]
[[ky:Жөөт тили]]
[[lad:Lingua ebrea]]
[[lez:Чувуд чӀал]]
[[la:Lingua Hebraica]]
[[lv:Ivrits]]
[[ckb:زمانی عیبری]]
[[sr:Хебрејски језик]]
[[sh:Hebrejski jezik]]
[[fi:Heprea]]
[[sv:Hebreiska]]
457

уредувања

Прегледник