ГНУ: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 12 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додава: nah:GNU
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додаје: ia, no, zh Мења: nn)
с (Бот Додава: nah:GNU)
[[lv:GNU]]
[[ms:GNU]]
[[nah:GNU]]
[[nl:GNU]]
[[nn:GNU-prosjektet]]
7.052

уредувања

Прегледник