Разлика помеѓу преработките на „1379“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 16 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1379年
с (Робот: Додава se:1379)
с (r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1379年)
[[az:1379]]
[[bn:১৩৭৯]]
[[lv:1379. gads]]
[[map-bms:1379]]
[[be:1379]]
[[ht:1379 (almanak jilyen)]]
[[la:1379]]
[[lv:1379. gads]]
[[lb:1379]]
[[lt:1379 m.]]
[[ru:1379 год]]
[[sah:1379]]
[[se:1379]]
[[sa:१३७९]]
[[sq:1379]]
[[sl:1379]]
[[sr:1379]]
[[se:1379]]
[[sh:1379]]
[[su:1379]]
[[vo:1379]]
[[war:1379]]
[[wuu:1379年]]
[[yo:1379]]
[[zh-yue:1379年]]
126.849

уредувања

Прегледник