Повардарска епархија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
== Надворешни врски ==
* [http://www.povardarska-eparhija.org.mk Официјално мрежно место]
 
 
{{Епархии на МПЦ}}
 
[[Категорија:Повардарска епархија| ]]

Прегледник