Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1008 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.3) (Робот: Додава uz:Turkum:1008-yilda tugʻilganlar
с (Робот: Додава ku:Kategorî:Jidayîkbûn 1008)
с (r2.7.3) (Робот: Додава uz:Turkum:1008-yilda tugʻilganlar)
[[fa:رده:زادگان ۱۰۰۸ (میلادی)]]
[[fr:Catégorie:Naissance en 1008]]
[[gan:Category分類:1008年出世]]
[[ko:분류:1008년 태어남]]
[[bpy:থাক:মারি ১০০৮-এ উজ্জিসিতা]]
[[no:Kategori:Fødsler i 1008]]
[[oc:Categoria:Naissença en 1008]]
[[uz:Turkum:1008-yilda tugʻilganlar]]
[[pl:Kategoria:Urodzeni w 1008]]
[[pt:Categoria:Nascidos em 1008]]
109.264

уредувања

Прегледник