Разлика помеѓу преработките на „900“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 15 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:900年
с (Робот: Додава se:900)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:900年)
[[qu:900]]
[[ru:900 год]]
[[se:900]]
[[sa:९००]]
[[sq:900]]
[[sl:900]]
[[sr:900]]
[[se:900]]
[[sh:900]]
[[su:900]]
[[vls:900]]
[[war:900]]
[[wuu:900年]]
[[yo:900]]
[[zh-yue:900年]]
126.082

уредувања

Прегледник