Разлика помеѓу преработките на „Паркур“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 26 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава pa:ਪਾਰਕੋਰ
с (→‎Видете исто така: ситна поправка)
с (r2.7.3) (Робот: Додава pa:ਪਾਰਕੋਰ)
[[nn:Parkour]]
[[uz:Parkour]]
[[pa:ਪਾਰਕੋਰ]]
[[pl:Parkour]]
[[pt:Parkour]]
[[fi:Parkour]]
[[sv:Parkour]]
[[tg:Паркур]]
[[tl:Parkour]]
[[ta:தாண்டோட்டம் (பர்க்கூர்)]]
[[tg:Паркур]]
[[tr:Parkour]]
[[uk:Паркур]]
277

уредувања

Прегледник