Разлика помеѓу преработките на „899“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 15 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:899年
с (Робот: Додава lv:899. gads)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:899年)
[[qu:899]]
[[ru:899 год]]
[[se:899]]
[[sa:८९९]]
[[sq:899]]
[[sl:899]]
[[sr:899]]
[[se:899]]
[[sh:899]]
[[su:899]]
[[vls:899]]
[[war:899]]
[[wuu:899年]]
[[yo:899]]
[[zh-yue:899年]]
126.432

уредувања

Прегледник