Разлика помеѓу преработките на „1442“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 16 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1442年
с (Робот: Додава se:1442)
с (r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1442年)
[[ru:1442 год]]
[[sah:1442]]
[[se:1442]]
[[sa:१४४२]]
[[sq:1442]]
[[sl:1442]]
[[sr:1442]]
[[se:1442]]
[[sh:1442]]
[[su:1442]]
[[vo:1442]]
[[war:1442]]
[[wuu:1442年]]
[[yo:1442]]
[[zh-yue:1442年]]
126.095

уредувања

Прегледник