Разлика помеѓу преработките на „Зале-Ренштајг“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 23 бајти ,  пред 8 години
с
Робот: Додава ms:Saale-Rennsteig
(Создадена страница со: '''Зале-Ренштајг''' ({{lang-de|Saale-Rennsteig}}) е општинска заедница во округот Зале-Орла, во ...)
 
с (Робот: Додава ms:Saale-Rennsteig)
[[de:Verwaltungsgemeinschaft Saale-Rennsteig]]
[[en:Saale-Rennsteig]]
[[ms:Saale-Rennsteig]]
[[pl:Wspólnota administracyjna Saale-Rennsteig]]
85.496

уредувања

Прегледник