Разлика помеѓу преработките на „Минхенбернсдорф (општинска заедница)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.3) (Робот: Додава ms:Münchenbernsdorf (Verwaltungsgemeinschaft)
(Создадена страница со: '''Минхенбернсдорф''' ({{lang-de|Münchenbernsdorf}}) е општинска заедница во округот Грајц (окр...)
 
с (r2.7.3) (Робот: Додава ms:Münchenbernsdorf (Verwaltungsgemeinschaft))
[[eo:Verwaltungsgemeinschaft Münchenbernsdorf]]
[[fr:Münchenbernsdorf (communauté)]]
[[ms:Münchenbernsdorf (Verwaltungsgemeinschaft)]]
[[pl:Wspólnota administracyjna Münchenbernsdorf]]
11.502

уредувања

Прегледник