Прејди на содржината

Хавана: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава pa:ਹਵਾਨਾ
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава or:ହାଭାନା)
с (r2.7.3) (Робот: Додава pa:ਹਵਾਨਾ)
[[oc:L'Avana]]
[[or:ହାଭାନା]]
[[pa:ਹਵਾਨਾ]]
[[pnb:ہوانا]]
[[pap:Havana]]
277

уредувања