Француска револуција: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Менува sq:Revolucioni francez
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава lij:Rivoluçion françeize)
с (r2.7.1) (Робот: Менува sq:Revolucioni francez)
[[ru:Великая французская революция]]
[[sc:Revolutzione frantzesa]]
[[sq:Revolucioni Francezfrancez]]
[[scn:Rivuluzzioni francisa]]
[[si:ප්‍රංශ විප්ලවය]]
2.613

уредувања

Прегледник