Прејди на содржината

Џонатан Свифт: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава war:Jonathan Swift
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Отстрането уредувањето на 77.29.207.17 (разговор), вратено на последната верзија на Gerakibot)
с (r2.7.3) (Робот: Додава war:Jonathan Swift)
[[uk:Джонатан Свіфт]]
[[vi:Jonathan Swift]]
[[war:Jonathan Swift]]
[[diq:Jonathan Swift]]
[[zh:乔纳森·斯威夫特]]
7.187

уредувања