Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Физичка географија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.3) (Робот: Додава ckb:پۆل:جوگرافیای فیزیکی
с (r2.7.1) (Робот: Додава af:Kategorie:Fisiese geografie)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ckb:پۆل:جوگرافیای فیزیکی)
[[sl:Kategorija:Fizična geografija]]
[[szl:Kategoryjo:Fizyczno geografijo]]
[[ckb:پۆل:جوگرافیای فیزیکی]]
[[sr:Категорија:Физичка географија]]
[[sh:Kategorija:Fizička geografija]]
11.372

уредувања

Прегледник