Разлика помеѓу преработките на „22 ноември“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 23 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава mt:22 ta' Novembru
с (r2.7.3) (Робот: Додава ksh:22. Novemmber; козметички промени)
с (r2.7.2) (Робот: Додава mt:22 ta' Novembru)
[[mg:22 Novambra]]
[[ml:നവംബർ 22]]
[[mt:22 ta' Novembru]]
[[mr:नोव्हेंबर २२]]
[[xmf:22 გერგობათუთა]]
5.331

уредување

Прегледник