Разлика помеѓу преработките на „Шницла“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 58 бајти ,  пред 8 години
с
нема опис на уредувањето
с (Робот: Додава zh:香雞排)
с
[[Категорија:Јадења]]
[[Категорија:Австриска кујна]]
[[Категорија:Германски зборови]]
 
[[ar:شنیتزل]]
[[bg:Шницел]]

Прегледник