Богојци: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 79 бајти ,  пред 9 години
с
Робот: Ја менувам Категорија:Села во Република Македонија во Категорија:Села во Македонија
с (Робот: Ја менувам Категорија:Македонски села во Категорија:Села во Македонија)
с (Робот: Ја менувам Категорија:Села во Република Македонија во Категорија:Села во Македонија)
[[Категорија:Струшки села]]
[[Категорија:Села во Општина Струга]]
[[Категорија:Села во Република Македонија]]
 
[[bg:Боговица]]

Прегледник