Разлика помеѓу преработките на „Крушица (Кичевско)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Робот: Ја менувам Категорија:Македонски села во Категорија:Села во Македонија
с (Робот: Ја менувам Категорија:Македонски села во Категорија:Села во Македонија)
{{Села во Општина Вранештица}}
 
[[Категорија:МакедонскиСела селаво Македонија]]
[[Категорија:Кичевски села]]
[[Категорија:Села во Општина Вранештица]]

Прегледник