Анадолски јазици: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2) (Робот: Додава ar:لغات أناضولية
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава dsb:Anatolske rěcy)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ar:لغات أناضولية)
[[Категорија:Анадолски јазици|Анадолски јазици]]
 
[[ar:لغات أناضولية]]
[[bg:Анатолийски езици]]
[[ca:Llengües anatòliques]]
5.331

уредување

Прегледник