Прејди на содржината

Анаполис (Мериленд): Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Додава uz:Annapolis (Maryland)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам vec:Annapolis, Maryland во vec:Anapołi)
с (Робот: Додава uz:Annapolis (Maryland))
[[nn:Annapolis]]
[[oc:Annapòlis]]
[[uz:Annapolis (Maryland)]]
[[pnb:ایناپولس]]
[[pms:Annapolis]]
85.496

уредувања