Твитер: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 15 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава gn:Twitter
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Брише diq:Twitter)
с (r2.7.2) (Робот: Додава gn:Twitter)
[[ar:تويتر]]
[[as:টুইটাৰ]]
[[gn:Twitter]]
[[az:Twitter]]
[[bm:Tiwitɛri]]
5.331

уредување

Прегледник