Промени

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 27 бајти ,  пред 6 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава zh-yue:杜塞爾多夫
[[pdc:Düsseldorf]]
[[de:Düsseldorf]]
[[diq:Düsseldorf]]
[[dsb:Düsseldorf]]
[[et:Düsseldorf]]
[[war:Düsseldorf]]
[[yo:Düsseldorf]]
[[zh-yue:杜塞爾多夫]]
[[diq:Düsseldorf]]
[[zh:杜塞尔多夫]]
34.422

уредувања

Прегледник