Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1822 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Робот: Додава gl:Categoría:Finados en 1822
с (r2.7.2) (Робот: Додава zh-yue:Category:1822年死)
с (Робот: Додава gl:Categoría:Finados en 1822)
[[fr:Catégorie:Décès en 1822]]
[[ga:Catagóir:Básanna i 1822]]
[[gangl:CategoryCategoría:Finados en 1822年過世]]
[[gan:分類:1822年過世]]
[[ko:분류:1822년 죽음]]
[[hy:Կատեգորիա:1822 մահեր]]
85.496

уредувања

Прегледник