Разлика помеѓу преработките на „Марко Пиноти“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 2 бајти ,  пред 8 години
с (r2.7.2+) (Робот: Менува ru:Пинотти, Марко)
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Пиноти, Марко}}
[[Категорија:Италијански велосипедисти]]
[[Категорија:Италијански етапни победници на Џиро д’Италиад’Италија]]
[[Категорија:Родени во 1976 година]]
[[Категорија:Живи луѓе]]

Прегледник