Прејди на содржината

Хелена (Монтана): Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.3) (Робот: Додава kk:Хэлена (Монтана)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам lij:Helena (Montana) во lij:Helena (Montann-a))
с (r2.7.3) (Робот: Додава kk:Хэлена (Монтана))
[[he:הלנה (מונטנה)]]
[[pam:Helena, Montana]]
[[kk:Хэлена (Монтана)]]
[[kw:Helena, Montana]]
[[sw:Helena, Montana]]
11.502

уредувања